Pomoc w rejestracji w sklepie www.gallando.pl

 

 Zapraszamy również do obejrzenia naszego filmu instruktarzowego-Jak zarejestrować się w sklepie www.gallando.pl

Zapraszamy do rejestracji w naszym sklepie, jest ona bardzo prosta,bezpłatna, dzięki rejestracji możesz zarządzać swoimi zakupami, modyfikować dane adresowe, zbierać punkty lojalnościowe. Proces rejestracji przedstawiamy w kilku krokach.

Jeżeli nie chcesz się rejestrować możesz zamówić wybrane produkty przez zamówienie e-mail lub telefoniczne. Przy zamówieniachtego typu korzystasz z promocji dostęonych w naszym sklepie jednak w tym przypadku nie wysyłamy paczek za pobraniem,tylko po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

 

 

1. Na górnym pasku na stronie klikamy ,,Zaloguj się"

 

 

 

2.Przechodzimy na stronę gdzie pojawiają się dwa okna-,,Stwórz konto" i ,,Już zarejestrowany?". Wybieramy ,,Stwórz konto" i wpisujemy swój e-mail.


 

3.Następnie klikamy przycisk ,,Stwórz konto".

 

 

4.Pojawia się okno gdzie trzeba wpisać swoje dane, pola z gwiazdką są obowiązkowe.

 

 

5.Wpisujemy dane, możemy zapisać się od razu do newslettera.

 

 

6. Wpisujemy dane adresowe. Na ten adres zostanie wysłana twoja przesyłka, prosimy o sprawdzenie czy wszystkie dane zostały wpisane    poprawnie.

 

 

7.Jeżeli chcesz nam przekazać wiadomość odnośnie zamówienia możesz to zrobić wpisując w okno ,,Dodatkowe informacje". Musisz podać przynajmniej jeden numer telefonu. Następnie klikamy ,,Zarejestruj się".

 

 

8. Przechodzimy automatycznie do zakładki Moje konto-w tym miejscu możesz zarządzać swoimi zakupami, zmieniać dane adresowe,zbierać punkty lojalnościowe.

 

 

Jeżeli masz problem z rejestracją skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem.

 

                                                                                                                                Zapraszamy i Życzymy udanych Zakupów.